Klubbat för:
19 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
ORIENTMATTA, Anatolien, antik slutet av 1800-talet, bönematta, silke på silkesvarp, ca 160 x 115 cm
Skador, lagningar, hål
878383
2021-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här