Oljemålning omkring 1900

Oljemålning omkring 1900
Oljemålning omkring 1900
Oljemålning omkring 1900
Oljemålning omkring 1900
Oljemålning omkring 1900
Oljemålning omkring 1900
Oljemålning omkring 1900
Oljemålning omkring 1900
Oljemålning omkring 1900
Oljemålning omkring 1900

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, omkring 1900, porträtt av kvinna i bergsmiljö, otydlig signering, olja på duk, ca 51x24 cm

Krackeleringar, mindre fläckar

878387

2021-02-21