Oljemålning omkring 1900
2021-02-21
878387
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, omkring 1900, porträtt av kvinna i bergsmiljö, otydlig signering, olja på duk, ca 51x24 cm
Krackeleringar, mindre fläckar