M Pyk

M Pyk
M Pyk
M Pyk
M Pyk

Klubbat för:

850 SEK

2 000 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): (2) Dåren samt Sankt Göran och Draken, signerade Madeleine Pyk, HC samt numrerad 1/50 , färglitografier, bladmått ca 49x65 resp 65x50 cm

Oramade

878389

2021-02-18