Klubbat för:
850 SEK
2 000 SEK
MADELEINE PYK (född 1934): (2) Dåren samt Sankt Göran och Draken, signerade Madeleine Pyk, HC samt numrerad 1/50 , färglitografier, bladmått ca 49x65 resp 65x50 cm
Oramade
878389
2021-02-18