Hans Wigert

Hans Wigert
Hans Wigert
Hans Wigert
Hans Wigert
Hans Wigert
Hans Wigert

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HANS WIGERT (1932-2015): (3) "På hemväg", Skridskoåkare, Vilande man, signerade Hans Wigert, ea, färglitografi, bladmått ca 86,5x69 cm, 76x68, 56x76 cm

Oramade, Skridskoåkare med kantskada,

878390

2021-02-18