Stig Blomberg Ystad-Brons "Fritidsflickan"

Stig Blomberg Ystad-Brons
Stig Blomberg Ystad-Brons
Stig Blomberg Ystad-Brons
Stig Blomberg Ystad-Brons
Stig Blomberg Ystad-Brons
Stig Blomberg Ystad-Brons
Stig Blomberg Ystad-Brons
Stig Blomberg Ystad-Brons
Stig Blomberg Ystad-Brons
Stig Blomberg Ystad-Brons
Stig Blomberg Ystad-Brons
Stig Blomberg Ystad-Brons
Stig Blomberg Ystad-Brons
Stig Blomberg Ystad-Brons

Klubbat för:

19 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

STIG BLOMBERG, Ystad-Brons, "Fritidsflickan", skulptur, brons, cmsignerad med initialer S.B samt stämplad Ystad-Brons Sweden, höjd 20,5 cm

ÅLdersrelaterat patina, några märken på sockel

878397

2021-02-27