Juhani Palmu terragrafi

Juhani Palmu terragrafi
Juhani Palmu terragrafi
Juhani Palmu terragrafi
Juhani Palmu terragrafi
Juhani Palmu terragrafi
Juhani Palmu terragrafi
Juhani Palmu terragrafi
Juhani Palmu terragrafi

Klubbat för:

200 EUR

Utropspris

250 EUR

JUHANI PALMU (född 1944) "Communication", signerad samt daterad Nice 1997 i trycket, terrragrafi, bildyta 75,5x111 cm

878409

2021-02-22