Spegel teak

Spegel teak
Spegel teak
Spegel teak
Spegel teak
Spegel teak
Spegel teak
Spegel teak
Spegel teak

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, design Bernadotte & Björn för Aktuell Form AB, 1900-talets mitt, teak, märkt på baksida, ink. sarg ca 115x33 cm

Smärre bruks- och åldersrelaterat slitage

878426

2021-02-22