Klubbat för:
3 400 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
TEXTIL, innerväg till Beduintält, 1920-tal, Agadir, Nordafrika, siden, föreställande med 10 portar, ca 5.5 m lång, 1,4 m hög
Zustandsbeschreibung
Mindre skador
878430
2021-02-21
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner