Innerväg till Beduintält

Innerväg till Beduintält
Innerväg till Beduintält
Innerväg till Beduintält
Innerväg till Beduintält
Innerväg till Beduintält
Innerväg till Beduintält
Innerväg till Beduintält
Innerväg till Beduintält
Innerväg till Beduintält
Innerväg till Beduintält
Innerväg till Beduintält
Innerväg till Beduintält

Klubbat för:

3 400 SEK

Schätzwert

5 000 SEK

Beschreibung

TEXTIL, innerväg till Beduintält, 1920-tal, Agadir, Nordafrika, siden, föreställande med 10 portar, ca 5.5 m lång, 1,4 m hög

Zustandsbeschreibung

Mindre skador

878430

2021-02-21