Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ARDY STRÜWER (född 1939): Komposition med flygel, signerad Ardy Strüwer, 153/200, färglitografi, bildmått ca 76x57 cm
Lös i ramen
878433
2021-02-16
Gör en kostnadsfri värdering här