Ardy Strûwer färglitografi

Ardy Strûwer färglitografi
Ardy Strûwer färglitografi

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARDY STRÜWER (född 1939): Komposition med flygel, signerad Ardy Strüwer, 153/200, färglitografi, bildmått ca 76x57 cm

Lös i ramen

878433

2021-02-16