Ardy Strüver akvarell

Ardy Strüver akvarell
Ardy Strüver akvarell
Ardy Strüver akvarell
Ardy Strüver akvarell

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ARDY STRÜVER (född 1939): "Moon palet", signerad och daterad Ardy Strûwer 1987, akvarell, ca 76x57 cm

878439

2021-02-16