Matservis Bavaria Tirschenreuth

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATSERVIS, 53 dlr, Bavaria Tirschenreuth, 1900-talets mitt, porslin, dekor i blått och guld, bestående av: 11 mattallrikar, 11 djupa, 9 assietter, 9 efterrätt, bringare, såsbåt, 8 uppläggningsfat, 2 potatisskålar, soppterrin med lock och underfat

Nagg förekommer

878443

2021-02-21