Klubbat för:
3 400 SEK
4 000 SEK
BORDSPENDYL, LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets slut, förgylld metall samt porslin, Lenzkirch verk, höjd 26-38 cm, nyckel medföljer
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
878452
2021-02-17