Silvermuggar

Silvermuggar
Silvermuggar
Silvermuggar
Silvermuggar
Silvermuggar
Silvermuggar
Silvermuggar
Silvermuggar

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MUGGAR, 6 st, silver, stämplade CGH, Stockholm 1958, invändigt förgyllda, höjd ca 4,5 cm, vikt ca 145 g

Smärre slitage

878456

2021-02-21