Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOCKERTÅNG, RESESET, 4 delar, silver, 18/1900-tal, tot vikt, 340,3 g, Sockertång, London 1853, George W Adams, Reseset Birmingham, 1918 och 1920.
bruksslitage
878463
2021-02-16
Gör en kostnadsfri värdering här