Silver

Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver

Klubbat för:

600 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

SOCKERTÅNG, RESESET, 4 delar, silver, 18/1900-tal, tot vikt, 340,3 g, Sockertång, London 1853, George W Adams, Reseset Birmingham, 1918 och 1920.

Kuntoraportti

bruksslitage

878463

Päivämäärä:

2021-02-16