Silver
Klubbat för:
600 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SOCKERTÅNG, RESESET, 4 delar, silver, 18/1900-tal, tot vikt, 340,3 g, Sockertång, London 1853, George W Adams, Reseset Birmingham, 1918 och 1920.
Kuntoraportti
bruksslitage
878463
Päivämäärä:
2021-02-16