Klubbat för:
8 000 SEK
10 000 SEK
ESTER KJERNER (1873-1952): Motiv från Arilds läge, monogramsignerad EK, olja på duk uppfodrad på pannå, bildmått 22x30 cm
Ingår i temaauktionen Kvinnliga konstnärer
878478
2021-03-08