Ester Kjerner oljemålning

Ester Kjerner oljemålning
Ester Kjerner oljemålning
Ester Kjerner oljemålning
Ester Kjerner oljemålning
Ester Kjerner oljemålning
Ester Kjerner oljemålning

Klubbat för:

8 000 SEK

10 000 SEK

ESTER KJERNER (1873-1952): Motiv från Arilds läge, monogramsignerad EK, olja på duk uppfodrad på pannå, bildmått 22x30 cm

Ingår i temaauktionen Kvinnliga konstnärer

878478

2021-03-08