Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JOHN KINDBORG (1861-1907): "Mörkö", signerad och daterad 87, olja på duk, 41x61 cm
Med dedikation
878485
2021-02-17
Gör en kostnadsfri värdering här