Kylarprydnad Pierre de Soete

Kylarprydnad Pierre de Soete
Kylarprydnad Pierre de Soete
Kylarprydnad Pierre de Soete
Kylarprydnad Pierre de Soete
Kylarprydnad Pierre de Soete
Kylarprydnad Pierre de Soete
Kylarprydnad Pierre de Soete
Kylarprydnad Pierre de Soete
Kylarprydnad Pierre de Soete
Kylarprydnad Pierre de Soete

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KYLARPRYDNAD, 1900-tal, Minarda, Pierre de Soete, mässing, höjd ca 14,5 cm

Slitage

878539

2021-02-22