Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKEDAR, ETUI, STRÖARE, SOCKERRUSKA, silver, 18/1900-tal, olika mästare samt modeller, vikt ca 708 g
Skador, slitage
878559
2021-02-17
Gör en kostnadsfri värdering här