Skedar mm i silver

Skedar mm i silver
Skedar mm i silver
Skedar mm i silver
Skedar mm i silver
Skedar mm i silver
Skedar mm i silver
Skedar mm i silver
Skedar mm i silver
Skedar mm i silver
Skedar mm i silver
Skedar mm i silver
Skedar mm i silver
Skedar mm i silver
Skedar mm i silver
Skedar mm i silver
Skedar mm i silver
Skedar mm i silver
Skedar mm i silver

Klubbat för:

3 400 SEK

2 000 SEK

SKEDAR, ETUI, STRÖARE, SOCKERRUSKA, silver, 18/1900-tal, olika mästare samt modeller, vikt ca 708 g

Skador, slitage

878559

2021-02-17