Oidentifierad konstnär

Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, gatugränd, signerad samt daterad G Granath -50, olja på pannå , ca 38x46 cm

878574

2021-02-22