Figurin Bitossi

Figurin Bitossi
Figurin Bitossi
Figurin Bitossi
Figurin Bitossi
Figurin Bitossi
Figurin Bitossi
Figurin Bitossi
Figurin Bitossi

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALDO LONDI, figurin, Bitossi, Rimini Blu, 1960/70-tal, i form av en häst, blåglaserad keramik, höjd 24, längd 25 cm

Smärre slitage

878577

2021-02-23