Willy Rizzo sideboard

Willy Rizzo sideboard
Willy Rizzo sideboard
Willy Rizzo sideboard
Willy Rizzo sideboard
Willy Rizzo sideboard
Willy Rizzo sideboard
Willy Rizzo sideboard
Willy Rizzo sideboard
Willy Rizzo sideboard
Willy Rizzo sideboard
Willy Rizzo sideboard
Willy Rizzo sideboard

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

WILLY RIZZO, sideboard, Italien 1970-tal, svart glasfiber med kromade detaljer, invändigt med belysning, höjd 76, 177x47 cm

Lös listdel meföljer, bruksslitage, skadad kontakt

878594

2021-02-19