Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, 1900-talets början, jugend, sannolikt England, fanérad i mahogny, draghandtag i metall, höjd 133, 122x54 cm

Saknar nyckel, bruksslitage

878600

2021-02-19