Sixten Lundbohm oljemålning

Sixten Lundbohm oljemålning
Sixten Lundbohm oljemålning
Sixten Lundbohm oljemålning
Sixten Lundbohm oljemålning

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SIXTEN LUNDBOHM (1895-1982): husfasader och torn, monogramsignerad, SL, daterad 61? olja på pannå, ca 55x38 cm

878604

2021-02-22