Skål Simon Gate

Skål Simon Gate
Skål Simon Gate
Skål Simon Gate
Skål Simon Gate
Skål Simon Gate
Skål Simon Gate
Skål Simon Gate
Skål Simon Gate
Skål Simon Gate
Skål Simon Gate
Skål Simon Gate
Skål Simon Gate
Skål Simon Gate
Skål Simon Gate

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIMON GATE, skål, Orrefors, graverad dekor med blommor, signerad undertill, höjd ca 12, längd ca 22 cm

med ett nagg

878620

2021-02-17