Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIMON GATE, skål, Orrefors, graverad dekor med blommor, signerad undertill, höjd ca 12, längd ca 22 cm
med ett nagg
878620
2021-02-17
Gör en kostnadsfri värdering här