Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RUDOLF CARL GORMAN (1931-2005), Sittande kvinna, signerad och daterad R.C. Gorman 1980, A/P, färglitografi, bladmått ca 57x76 cm
878628
2021-02-17
Gör en kostnadsfri värdering här