Svenolov Ehrén grafik

Svenolov Ehrén grafik
Svenolov Ehrén grafik

Klubbat för:

1 000 SEK

1 000 SEK

SVENOLOV EHRÉN (1927-2004): Stockholmsmotiv, signerad och daterad Svenolof Ehren -73, numrerad 304/360, bildmått ca ca 50x80 cm

Ej examinerad ur ram

878635

2021-02-22