Klubbat för:
1 000 SEK
1 000 SEK
SVENOLOV EHRÉN (1927-2004): Stockholmsmotiv, signerad och daterad Svenolof Ehren -73, numrerad 304/360, bildmått ca ca 50x80 cm
Ej examinerad ur ram
878635
2021-02-22