Vitrinskåp England 1900-tal
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VITRINSKÅP, England, 1900-talets andra hälft, fanér i mahogny, överdel med spröjs, invändigt med hyllplan i glas, nederdel med 4 lådor, klaff med bakomvarande inredning, höjd ca 195, 81x48 cm
Bruksspår
878643
2021-02-22