Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIDOBORD/PIEDESTAL, trä, Kina, 1900-talets mitt, skuren dekor, höjd ca 72, 40x40 cm
Slitage, fläckar, dekordel saknas, ostadigt
878644
2021-02-21
Gör en kostnadsfri värdering här