Sidobord / piedestal Kina

Sidobord / piedestal Kina
Sidobord / piedestal Kina
Sidobord / piedestal Kina
Sidobord / piedestal Kina
Sidobord / piedestal Kina
Sidobord / piedestal Kina

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIDOBORD/PIEDESTAL, trä, Kina, 1900-talets mitt, skuren dekor, höjd ca 72, 40x40 cm

Slitage, fläckar, dekordel saknas, ostadigt

878644

2021-02-21