Gunnar Cyrén vas Graal

Gunnar Cyrén vas Graal
Gunnar Cyrén vas Graal
Gunnar Cyrén vas Graal
Gunnar Cyrén vas Graal
Gunnar Cyrén vas Graal
Gunnar Cyrén vas Graal
Gunnar Cyrén vas Graal
Gunnar Cyrén vas Graal
Gunnar Cyrén vas Graal
Gunnar Cyrén vas Graal
Gunnar Cyrén vas Graal
Gunnar Cyrén vas Graal

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

12 000 SEK

GUNNAR CYRÉN (1931-2013), vas, Graal, Orrefors -90, glas, djur och träddekor, signerad Orrefors Gallery -90 Gunnar Cyrén limiterad upplaga nr 12/25, egenhändig signatur Cyren, numrerad 957772, diameter ca 20, höjd ca 24 cm

Ingår i temaauktion Konstglas

878651

2021-02-25