Gunnar Cyrén vas Graal
Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
12 000 SEK
GUNNAR CYRÉN (1931-2013), vas, Graal, Orrefors -90, glas, djur och träddekor, signerad Orrefors Gallery -90 Gunnar Cyrén limiterad upplaga nr 12/25, egenhändig signatur Cyren, numrerad 957772, diameter ca 20, höjd ca 24 cm
Ingår i temaauktion Konstglas
878651
2021-02-25