Sked 1700-tal

Sked 1700-tal
Sked 1700-tal
Sked 1700-tal
Sked 1700-tal
Sked 1700-tal
Sked 1700-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKED, silver, fiolformat skaft, 1700-tal, stämplad R, P, samt åldermanmsranka , längd ca 20,5 cm, vikt ca 64 g

878659

2021-02-22