Sideboard
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SIDEBOARD, 1950/60-tal, 3 sektioner varav 2 med barskåp, spegel och belysning och 1 med två hyllor, skjutdörrar, faner i teak, höjd ca 113,5 samt 149x44 cm
Renoverat, kompoletterat, bruks och åldersrelaterat slitage
878664
2021-02-22