Korg silver
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KORG med HÄNKEL, silver, Sheffield, William Hutton & Sons, 1890-tal, genombruten dekor av fåglar och blomster, ståendes på fyra fötter, höjd ca 22, diameter ca 24 cm, vikt ca 570 g
Mindre slitage
878666
2021-02-17