Korg silver

Korg silver
Korg silver
Korg silver
Korg silver
Korg silver
Korg silver
Korg silver
Korg silver
Korg silver
Korg silver
Korg silver
Korg silver

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KORG med HÄNKEL, silver, Sheffield, William Hutton & Sons, 1890-tal, genombruten dekor av fåglar och blomster, ståendes på fyra fötter, höjd ca 22, diameter ca 24 cm, vikt ca 570 g

Mindre slitage

878666

2021-02-17