Lars Henning Boman, landskap

Lars Henning Boman, landskap
Lars Henning Boman, landskap
Lars Henning Boman, landskap
Lars Henning Boman, landskap

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LARS HENNING BOMAN (ca.1720-1790), Pastoralt landskap med sovande herdar, signerad ´L Boman Pinx´, olja på duk, ca 47x41 cm

Bruksslitage, smärre färgbortfall

878671

2021-02-17