Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ANDERS ZORN (1860-1920), "Byst", etsning, signerad och daterad Zorn, 1916, ca 24,7x17,9 cm
något gulnad, Ej examinerad ur ram
878674
2021-02-23
Gör en kostnadsfri värdering här