Anders Zorn etsning Byst

Anders Zorn etsning Byst
Anders Zorn etsning Byst
Anders Zorn etsning Byst
Anders Zorn etsning Byst

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920), "Byst", etsning, signerad och daterad Zorn, 1916, ca 24,7x17,9 cm

något gulnad, Ej examinerad ur ram

878674

2021-02-23