Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATSKEDAR, 15 st, silver, mitten av 1800-talet, stämplade WÅLLERS, längd ca 19 cm, total vikt ca 617 g
Brukslitage
878675
2021-02-22
Gör en kostnadsfri värdering här