Matskedar silver

Matskedar silver
Matskedar silver
Matskedar silver
Matskedar silver
Matskedar silver
Matskedar silver

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATSKEDAR, 15 st, silver, mitten av 1800-talet, stämplade WÅLLERS, längd ca 19 cm, total vikt ca 617 g

Brukslitage

878675

2021-02-22