Klubbat för:
7 000 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
ANDERS ZORN (1860-1920): "Sommar", 1907, etsning, signerad i plåten, ur tidningen "Ord och Bild", ej signerad, ca 17,5x12 cm
Zustandsbeschreibung
Gulnad, ej examienrad ur ram
878677
2021-02-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner