Amerika koffert 1900-talets början

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KOFFERT, sk Amerika-koffert, 1900-talets början, metallskodd samt med detaljer av läder, märkt med etikett "Swedish American Line", New York direct Gothenburg, höjd ca 59, 103x58 cm

nyckel saknas, skador, slitage

878682

2021-02-22