Parti silver

Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKEDAR, SLEVAR, SOCKERTÅNG, SERVIETTRING, MUGG, mm, silver, 1900-tal, total vikt ca 405 g

Åldersrelaterad slitage, gravyr, repor

878689

2021-02-22