Parti silver
Closed
2021-02-22
878689
| Sold for | 1 800 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
SKEDAR, SLEVAR, SOCKERTÅNG, SERVIETTRING, MUGG, mm, silver, 1900-tal, total vikt ca 405 g
Åldersrelaterad slitage, gravyr, repor