Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKULPTUR, Afrika, 1900-tal, i form av huvdbonad, Chiwara, trä samt pärlor, rep, mnterad på senare sockel i bemålat trä, höjd ca 98 cm
Slitage
878729
2021-02-23
Gör en kostnadsfri värdering här