Klubbat för:
4 000 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
SKULPTUR, Afrika, 1900-tal, i form av huvdbonad, Chiwara, trä samt pärlor, rep, mnterad på senare sockel i bemålat trä, höjd ca 98 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage
878729
2021-02-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner