Skulptur Afrika

Skulptur Afrika
Skulptur Afrika
Skulptur Afrika
Skulptur Afrika
Skulptur Afrika
Skulptur Afrika
Skulptur Afrika
Skulptur Afrika
Skulptur Afrika
Skulptur Afrika
Skulptur Afrika
Skulptur Afrika
Skulptur Afrika
Skulptur Afrika

Klubbat för:

4 000 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

SKULPTUR, Afrika, 1900-tal, i form av huvdbonad, Chiwara, trä samt pärlor, rep, mnterad på senare sockel i bemålat trä, höjd ca 98 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage

878729

2021-02-23