Skulptur Afrika
Klubbat för:
850 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SKULPTUR, Afrika, i from av mask, Eket, 1900-tal, bemålat trä, diameter ca 24 cm
Kuntoraportti
Slitage
878737
Päivämäärä:
2021-02-23