Skulptur Afrika
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
SKULPTUR, Afrika, 1900-tal, i form av mask, Mossi, trä med ytbehandling, höjd ca 31 cm
Kuntoraportti
Slitage
878744
Päivämäärä:
2021-02-23