Byst, 1800-talets första hälft

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BYST, 1800-talets första hälft, skogsnymf, mörkpatinerad och delvis brännförgylld brons, postament i marmor, höjd 20 cm

Ställvis slitage

878748

2021-02-28