Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
BORDSLAMPA, 1800-talets andra hälft, delvis förgyllda bronsmonteringar, pelare i alabaster, krönt av kompositkapitäl, höjd 63 cm
Omarbetad för el, smärre nagg
878750
2021-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här