Klubbat för:
3 400 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
F GREINER, "Moderskärlek", figurin, parian, Gustavsberg 1925, signerad, höjd ca 37 cm
Skador: Smuts, beläggning
Zustandsbeschreibung
Smutsfläck
878771
2021-02-22
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner