F Greiner Gustavsberg figurin parian

Klubbat för:

3 400 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

F GREINER, "Moderskärlek", figurin, parian, Gustavsberg 1925, signerad, höjd ca 37 cm
Skador: Smuts, beläggning

Zustandsbeschreibung

Smutsfläck

878771

2021-02-22