Marika Jovinge illustrationer

Marika Jovinge illustrationer
Marika Jovinge illustrationer
Marika Jovinge illustrationer
Marika Jovinge illustrationer
Marika Jovinge illustrationer
Marika Jovinge illustrationer
Marika Jovinge illustrationer
Marika Jovinge illustrationer
Marika Jovinge illustrationer
Marika Jovinge illustrationer
Marika Jovinge illustrationer
Marika Jovinge illustrationer
Marika Jovinge illustrationer
Marika Jovinge illustrationer

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

MARIKA JOVINGE (född 1931): illustrationer till outgivna barnböcker, blandteknik på papper, ca 49 blad, ej signerade, bladstorlek något varierande, merparten ca 27x35 cm

Proveniens: Marika Jovinge

slitage, skador

878779

2021-02-22