Marika Jovinge illustrationer
Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
MARIKA JOVINGE (född 1931): illustrationer till outgivna barnböcker, blandteknik på papper, ca 49 blad, ej signerade, bladstorlek något varierande, merparten ca 27x35 cm
Proveniens: Marika Jovinge
slitage, skador
878779
2021-02-22